Medienos sienų dengimo lakštai

Naujoji karšta sienų dizaino tendencija, mosažinės medienos plokštės, pagamintos iš tikrosios medžio masyvo rūšies. Tikslios ir tiksliai apibūdintos akies detalės, "Kasaro" medžio masyvo plokštė suteikia klasikinį apeliacinį skambutį ir įkvėpė dizaino galimybes transformuoti jūsų namus.

Informacija apie


1 (001) .jpg

Naujoji karšta sienų dizaino tendencija, mosažinės medienos plokštės, pagamintos iš tikrosios medžio masyvo rūšies. Tikslios ir tiksliai apibūdintos akies detalės, "Kasaro" medžio masyvo plokštė suteikia klasikinį apeliacinį skambutį ir įkvėpė dizaino galimybes transformuoti jūsų namus. Naudodami daugybę spalvų ir pločių galite sukurti savo išvaizdą. Statybos tipo pasirinkimas taip pat suteikia jums lankstumo įdiegti į unikalius jūsų erdvės poreikius.

2 (001) .jpg

Kiekvienoje lentoje sukurta ryškios tekstūros ir unikalių savybių turtingumas. Elegancija ir grindų išvaizda sukuria gražią iliuziją jūsų namuose. Šis ilgaamžis protektorius gali būti dažytas, kad papildytų jūsų dekoro. Puikus pasirinkimas eiti su Rustic grindimis. Koordinatės su atitinkamu pakėlėju, kad jūsų laiptai būtų turtingas naujas išvaizdą. Kiekviena lenta atskirai sugriebta faktinėmis žmogaus rankomis, o ne mašina, suteikiant jūsų grindims susidėvėjusį ir labiau kaimišką išvaizdą; tikrai unikalus ir vienos rūšies grindys. Jis siūlo patvarų ir plokščią darbinį paviršių, leidžiantį lengvai atlikti įvairius projektus.

Tyrimo